Kriisinõustamisele registreerumine

Pakume tuge COVID-19 pandeemiast ja selle tagajärgedest tulenevate probleemidega toimetulekul. Pöörduge julgelt meie poole, kui olete 27-aastane või vanem ning soovite kellegagi oma muresid jagada ja nõu pidada! Nõustamine on tasuta. Abi võivad küsida kõik, kelle elus on viiruspuhangu ja eriolukorra tõttu pingeid ja raskusi juurde tekkinud, kuid 26-aastastel ja noorematel soovitame valida Peaasi.ee noortekeskuse teenuse.

Teiega vestlevad vabatahtlikud nõustajad videosilla vahendusel. Üks nõustamine kestab kuni 60 minutit ning nõustajaga saab rääkida kuni 5 korda. Juhendame Teid tehnilistes üksikasjades, et interneti kaudu kohtumine ladusalt õnnestuks.

Tuleb arvestada, et tegu ei ole psühhoteraapia ega psühhiaatrilise abiga ning teenus ei asenda arstiabi. Küll aga saab vabatahtliku nõustajaga arutada, kuidas end paremini aidata ning kuhu professionaalse abi saamiseks pöörduda. Vabatahtlikuteks nõustajateks on erinevate abistavate elukutsete esindajad, kellel on varasem kogemus inimeste nõustamisega ning kes on läbinud vaimse tervise esmaabi ja kriisiabi lühikoolitused.

Enne registreerumist tutvuge palun teenuse kasutamise tingimustega! Teenuse kasutamist loetakse kõikide tingimustega nõustumiseks.

Tutvu Peaasi.ee kriisiabi videonõustamise ja platvormide juhendiga.

ei vaja programmi alla laadimist
eeldab arvutis Skype programmi ja Skype kasutajakonto olemasolu
ei vaja programmi alla laadimist ega kasutajakontot
ei vaja programmi alla laadimist, vajalik google kasutajakonto olemasolu